tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Dünyaca Ünlü Vinç Üreticileri: Mile Marker, WARN ve Daha Fazlası

 Bağış yapmak için giriş yapın: Giriş yapmak Kayıt olmak

Dünyaca Ünlü Vinç Üreticileri: Mile Marker, WARN ve Daha Fazlası

Offroad, engebeli arazilerde çoğu zaman kendimizin yenilmez olmasını sağlayabilir, ancak en iyimiz bile ara sıra çamura batacaktır. Özellikle büyük bir hendek veya çamur çukuru olunca off-road uzmanlığı yerini bir vinç alacaktır. Bu kompakt makine, aracınızın (Jeep veya SUV) yapamadığı şeyi yapacaktır. Bu yüzden sık sık kullanmayacağınız halde (tahtaya vurun), vinçler off road da tanınızdan ayırmayacağınız aksesuar parçalarındandır. E tabi mecburen. Aşağıda sizin için en uygun hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacak bazı vinç üreticilerinin bir özeti bulunmaktadır.

 •  

  Mile Marker Vinçler

  Güvenebileceğiniz bir vinç üreticisini nasıl buluyorsunuz? İşte iyi bir ipucu: ABD Askeri için vinçler yapan bir üretici. Aslında, hidrolik Mile Marker vinc üreticisi ABD Askeri Komutanlığı’nda Humvees markası ile onaylanan tek vinçtir ve profesyonel off-road yapmaktan heyecan duyan herkes için mükemmel bir seçimdir. Her ne kadar en çok bilinen hidrolik vinçlerden biri olmamasına rağmen, Mile Marker ayrıca elektrikli, ATV, endüstriyel ve pratik vinçlerin tüm ürünlerini sunmaktadır.

  Öne Çıkan Ürün: Mile Marker Hl12000 Vinç
  Bu vinçler, sınırsız güç kaynağı için aracınız üzerindeki hidrolik direksiyon pompasına girer. Çamur içinde veya su ile sızdırılmış olsa bile çalışmaya devam edecektir.

 •  

  Warn Vinçler

  1959’da Warn Industries ilk eğlence vinci geliştirdi. WARN vinçleri o zamandan beri off-roadçular için bir ihtiyaç olmuştur. Onların bu ihiyacını hep karşıladılar. WARN vinçleri, başa-baş testlerde ki rekabette daha iyi performans gösterdiler. İster cip,  ister SUV, ATV, isterse de ticari bir uygulama için bir vinç lazım, Warn Industries sizlere yeter.

  Öne Çıkan Ürün: WARN M8000 Vinç
  M8000 WARN vinç en popüler seçeneklerden biridir çünkü doğru fiyat için uygun boyuttadır. Hala seyyar ve ekonomik olmasına rağmen, en yaygın off road araçları, cipler ve SUV’lar için yeterli çekme gücü barındırır. Bunlar yıllarca dayanır.

 •  

  Smittybilt Vinçler

  Basil Smith, kesin olarak önceliği “Smittybilt” olan şirketini kurdu. Smith, orijinal 4WD meraklılarından biriydi ve hayali onun off-roadçular için Jeep ve off road parçaları yapacak bir iş yaratmak oldu. Burdan çıkacak pek çok harika üründen biri Smittybilt vinçleriydi.

  Öne Çıkan Ürün: Smittybilt XRC8 Vinç
  Çok basit bir yapısı olan, XRC8 Smittybilt vinçler standart bir vinçte istediğiniz tüm en iyi özelliklere sahiptir. 5.5HP serisi motoru, 172.8: 1 dişli oranı, 8000 lbs çekme gücü ve güvenilir bir makaranın tadını çıkarın.

 •  

  Superwinch Vinçler

  Her ne kadar Superwinch vinçler hakkında göze çarpan ve göz alıcı bir şey yoksa da, gerçekten olması da pek gerekmez. Çoğu insanın ihtiyaç duymadığı pek çok özellik eklemek yerine, uygun fiyata sundukları basit, güvenilir ve yüksek performanslı vinçler üretmeye odaklandılar. 39 yıl ve 2 ½ milyon vinç satışından sonra, başarı için bunun bir formül olduğunu kesinlikle kanıtladılar.

  Öne Çıkan Ürün: Superwinch EP9.0 Vinç
  EP9.0 Superwinch vinçlerini mükemmel bir seçim haline getiren 2 şey var. İlk olarak, hızlı bir şekilde çekme hızına sahipler. İkincisi, portatif bir tasarıma sahip oldukları için kullanılmadığında bagaja kaldırabiliyorsunuz. Ve son olarak, sizin için en kolayını sağlamak için içeriye ve dışarıya güç verebiliyorlar.

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...
Report Post Contact admin
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir